Turbina regeneracja Warszawa okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mg91
    Classic
    • 2011
    • 27

    Turbina regeneracja Warszawa okolice

    Hej,
    mam kabelek hex+can 704.1pl który współpracował z vag-com 704.1 pl bez problemów.
    Oczywiście "udało" mi się go rozjechać przez uruchomienie na kompie z netem.
    Reaktywowałem sposobem opisanym w pierwszym poscie, poszło o dziwo za pierwszym razem ale moja radość długo nie trwała, po podpięciu do kompa i próbie sczytania auta otrzymałem info że program jest w wersji sharware, zarejestruj go. Mimo reinstalacji sytuacja się utrzymuje.
    Czy mogę liczyć na pomoc w celu uruchomienia kabla i softu ???
  • tomwawa
    Ambiente
    • 2010
    • 186

    #2
    Turbina regeneracja Warszawa okolice

    Poszukuje najlepiej w Warszawie lub okolicach chyba że naprawdę się opłaca to i dalej. Firmy regenerującej turbiny, nie mechanika co to podmiankę zrobi, bo turbo już na stole.

    Czy ktoś się orientuje jakie są to koszta ( tak plus minus). Turbina puściła olej do wydechu, obudowa chyba ok, wirnik lata lewo/prawo, góra/dół, przód/tył skrzydełka są pozaginane oraz dwa są wyszczerbione.

    Samochód VW Sharan 1.9TDI
    WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
    WT 514** Srebrny VW Sharan

    Komentarz

    • Dzida
      RS
      • 2006
      • 2253

      #3
      Napisz do Wrocławia. Ja mam turbinę od nich, i jestem bardzo zadowolony. Wymieniał mi ją robekcool Polecam.

      Komentarz

      • Andrzejek
        Ambiente
        • 2008
        • 133

        #4
        Tak jak wyzej - poszukuje firmy regenerujacej turbiny. Czy ktorys z kolegow ma jakies informacje na temat tych? :
        Zajmujemy się naprawą turbosprężarek oraz ich sprzedażą i czyszczeniem. Potrzebujesz fachowej porady i serwisu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


        OII 1.9tdi 139,5KM 313Nm
        Serwis: http://www.k-mot.pl/

        Komentarz

        • robekcool
          RS
          • 2009
          • 2041
          • Octavia II (1Z3)
          • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

          #5
          Erni jest silnie zapracowany. Ale dajemy radę :diabelski_usmiech
          www.k-mot.pl
          Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
          Autoholowanie.
          Robert Kulma

          Komentarz

          • Andrzejek
            Ambiente
            • 2008
            • 133

            #6
            Silnie? - to chyba slabe okreslenie he he
            W mailu napisal ze sprawdzi co i jak, mial odezwac sie po kilku dniach...minelo kilkanascie i cisza. Udalo mi sie do niego dodzwonic, zapisal moje dane i obiecal ze sprawdzi czy bedzie mial cos dla mnie i oddzwoni jeszcze tego samego dnia. Niestety znowu cisza. Dzwonilem nastepnego dnia i kolejnego - nie odbiera tel.
            OII 1.9tdi 139,5KM 313Nm
            Serwis: http://www.k-mot.pl/

            Komentarz

            • staszekkk
              Classic
              • 2013
              • 29

              #7
              Witam
              Odnawiam temat. Poszukiwany zakład w okolicy warszawy lub w wa-wie.
              Pozdrawiam
              Stanislaw

              Komentarz

              • ulysse
                Rider
                • 2010
                • 496

                #8
                Zrób tak jak pisał Dzida, ja też swoje Turbo mam z EPM z wro i jest spokój Wszystko chodzi tak jak trzeba. Sam szukałem w Warszawie ale niestety nie ma nikogo godnego polecenia...

                Komentarz

                • Andrzejek
                  Ambiente
                  • 2008
                  • 133

                  #9
                  staszekkk ja niczego w okolicach czy tez w samej Wawie nie znalazłem.
                  Robert ogarnął mi turbinę od Erniego. robekcool + EMP Turbo to dobry zestaw
                  OII 1.9tdi 139,5KM 313Nm
                  Serwis: http://www.k-mot.pl/

                  Komentarz

                  • staszekkk
                    Classic
                    • 2013
                    • 29

                    #10
                    Zdecydowalem sie na STS Turbo i AUTO-MASTER w Warszawie. Szczerze polecam :wink: Jestem zadowolony-Skonczylo sie na czyszczeniu i ustawieniu geometrii z wymiana gruszki. Całość zamknęła się w 800PLN.

                    Komentarz

                    Pracuję...